امروز

شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۰:۰۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

در فضای رسانه ایی و مجازی خوزستان گاهی اوقات از واژگانی همچون بومی و جوان برای معرفی استاندار فعلی خوزستان استفاده می شود و برخی با کلی گویی و تکرار این کلید واژگان قصد پوشاندن ضعف های مدیریتی شریعتی را دارند لیکن این بلندگوهای اجاره ایی هیچگاه عنوان ننمودند ماحصل عملکردی حضور شریعتی در این یکسال و پنج ماه گذشته چه بوده است؟

ضمنا چرا خوزستان باید به محلی برای انجام آزمون و خطاهای مدیران نابلد تبدیل شود؟مدیرانی که هدف شان نه تلاش و دلسوزی واقعی که حرکت بر مدار پوپولیسم، در مدیریت خوزستان، بعنوان سکوی پرتابی برای کسب کرسی های مدیریتی وزارتخانه ها در تهران بوده است.

برخی از حامیان شریعتی بارها بر مزیت بومی بودن شریعتی گفته اند، که البته باید پذیرفت بومی گزینی و ‌بومی گرایی بعنوان معیاری خوب و عقلانی قابل توجه و ضروری است اما کافی نیست، به عبارت دیگر اگر با این استدلال صرفا بدنبال داشتن استاندار بومی باشیم چه کسی می تواند بگوید ۴/۵ میلیون خوزستانی صلاحیت استاندار خوزستان شدن را ندارند؟!!!
همین موضوع برای معیار جوان بودن استاندار هم قابل تعمیم است، هرچند استاندار فعلی خوزستان، چندان هم جوان نیست و البته به جوان ها نیز در مدیریت خود بها نداده است.
بی شک برخی موافقان استاندار به نگارنده معترض خواهند شد که چرا یکطرفه رفته و سوابق درخشان مدیریتی استاندار فعلی را بازگو نکرده ام اما آنها که از تاریخ سیاسی اجتماعی معاصر خوزستان مطلعند می دانند نقش استاندار فعلی بعنوان معاونت سیاسی امنیتی استاندار وقت در گسترش و تداوم شرایط تلخ سالهای ۸۰ تا ۸۵ غیرقابل انکار است.
همچنین برخی حامیان شریعتی چنان بر طبل بومی بودن شریعتی می کوبند که گویی مقتدایی، حجازی و حیات مقدم-استانداران پیش از شریعتی- از سیاره مریخ آمده بودند و شریعتی با نشستن ش بر مسند والی گری خوزستان، چراغ حضور و فعالیت استانداران بومی را در خوزستان روشن نموده است!!!
در خاتمه از حامیان اندک اما پرهیاهوی استاندار فعلی خواهانم که واژه های با ارزشی همچون بومی و جوان را بی اعتبار نکنند و این کلید واژگان را در خاطر و اذهان خوزستانی ها با ضعف و ناتوانی یک مدیر که بصورت آسانسوری پست های اجرایی را گذرانده پیوند نزنند.

ابوالفضل بابادی شوراب

بیشتر بخوانید»  پیش بینی وضع هوای استان خوزستان در تاریخ 6 مهر96 :
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  با اعتبار کلید واژگان برای مدیران ناتوان و غیر دلسوز ، وقت نخرید! چرا که هنگامه وداع است
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

طراحی و پشتیبانی وبسایت