امروز

جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۶:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی برای تسریع در پایان پروژه انتقال آب به غیزانیه گفت: تا پایان پروژه برای تامین آب منطقه تانکرهای آبرسانی بسیج سازندگی به طور شبانه روز در منطقه فعالیت می‌کنند.

گروه‌های جهادی از نخستین گروه‌های مردمی بودند که برای حل مشکل آب غیزانیه اعلام ورود کردند.

سرهنگ یونس زبیدی مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره با فعالیت‌های جهادی این گروه‌ها در غیزانیه اظهار داشت: برای حل مشکل آب در این منطقه سال ۹۸ تفاهم نامه همکاری بسیج سازندگی با آبفار منعقد شد.

وی با اشاره به حل مشکل شبکه آب‌رسانی در داخل روستاها، افزود: مطابق این تفاهم‌نامه و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اعتبارات مناسبی برای توسعه شبکه آب روستایی از تهران تخصیص داده شده است.

زبیدی ادامه داد: افزایش دما و بالتبع افزایش مصرف آب مشکل کم آبی را در منطقه مضاعف کرده و هم‌اکنون گروه‌های جهادی برای روستاهای که آب شرب روستایی ندارند در حال کمک و تانکرهای آب رسانی نیز تدارک دیده شده است.
وی با اشاره به فعالیت دو گروه جهادی شهید سلیمانی و حوزه شهید تندگویان در امر آب‌رسانی بیان داشت: حوزه شهید تندگویان بسیج سازندگی در این مسئله از چند سال پیش مشغول به کار جهادی است و چندین تانکر آب رسانی سیار در اختیار آبفار قرار داده و اخیراً هم گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در این منطقه مشغول به رزمایش مواسات است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به تلاش‌های گروه‌های جهادی در تسریع پروژه آبرسانی از شیبان به غیزانیه اظهار داشت: پروژه آبرسانی به منطقه چند سال طول کشیده و اکنون مردم و گروه‌های مردم پای کار هستند تا سریع اقدام شود.

وی درباره اقدامات تثبیت ریزگرد سپاه در منطقه اظهار داشت: این منطقه از کانون‌های ریزگرد نیز است که بسیج سازندگی پروژه‌های تثبیت ریزگرد را در منطقه در حال انجام است. در این چند روز تانکرهای آبرسانی این پروژه را نیز به تامین آب شرب منطقه اختصاص دادیم.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اهواز|تانکرهای سیار آبرسانی بسیج سازندگی به غیزانیه گسیل شدند
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی