امروز

شنبه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۴:۳۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

انجام عملیات زیرسازی و آسفالت حدفاصل لین داوودی ها و باشگاه سوارکاران نفتک با مساحت تقریبی ۴/۰۰۰ متر مربع توسط شهرداری مسجدسلیمان

به گزارش شبکه خبری خوزستان عملیات آسفالت در منطقه نفتک حد فاصل لین داودی ها و باشگاه سوارکاران با مساحت تقریبی ۴/۰۰۰ متر مربع با نظارت کارشناسان معاونت امور زیر بنائی شهرداری و اجرای واحد عمران به پایان رسید.
بنابر همین گزارش شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان اظهار داشت: ایجاد زمینه توسعه و آبادانی محلات، تامین و توزیع عادلانه امکانات از جمله اهداف انجام طرح آسفالت معابر و خیابان های شهر مسجدسلیمان است.
وی با اشاره به اجرای فاز اول طرح آسفالت معابر و خیابان های این شهر گفت: تا کنون طرح آسفالت معابر در چندمحله به اتمام رسیده، که این طرح ها شامل قیر ریزی و آسفالت در حال انجام است.
سلیمانی در پایان با اشاره به نقش حیاتی مجموعه شهرداری در توسعه عمرانی دیگر مناطق شهری و در دستور کار قرار داشتن طرح آسفالت در سایر محلات مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: نوید تسریع خدمات عمرانی در محلات مختلف در حال پیگری و انجام کار روزانه خواهد بود، و امیدواریم رضایت مندی شهروندان محترم را با گامهای استواری که در راستای آبادانی این شهر برداشته ایم جلب نمائیم.

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  انجام عملیات زیرسازی و آسفالت حدفاصل لین داوودی ها و باشگاه سوارکاران نفتک با مساحت تقریبی ۴/۰۰۰ متر مربع توسط شهرداری مسجدسلیمان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی