امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۵:۰۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان / تورم و بیکاری یکی از عوامل نارضایتی مردم از دولت هاست که درصورت وقوع چنین پدیده هایی در جوامع ، اعتراضات مسالمت آمیز مردم میتواند مانع از اجرای بعضی از این سیاستها شود .

دبیر شورای شهر مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب گفت : مردم فهیم و روشنفکر مسجدسلیمان به خوبی واقفند که اعتراض به تورم و بیکاری با تخریب اموال عمومی و هنجارشکنی کاملآ منافات دارد ، بطوریکه در سالهای اخیر میزان ارادت خود را به اسلام و آرمانهای انقلاب با تقدیم یک هزار شهید به ایران اسلامی ثابت کرده اند .

حمزه نجف پور اعلام کرد : برای حل مشکلات جامعه همه مسئولین با نصب العین قرار دادن منویات رهبری و عمل به دستورات مبین دین اسلام ، همه تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم به کار گیرند .

وی علاوه بر تقدیر و تشکر از مجریان نظم و امنیت شهر مسجدسلیمان به خبرهای امید بخشی اشاره کرد که خلاصه آنها به شرح زیر می باشد :

۱- با یاری پروردگار متعال ظرف چند روز آینده ، شهردار مسجدسلیمان جناب آقای مهندس *شهام سلیمانی* معارفه خواهد شد و در صورت حمایت و همفکری همه مردم شهر اولین ها سرعت حل مشکلات این شهر افزایش خواهد یافت .

۲- ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های مسئولین محترم شهرستان ، با موافقت مدیریت محترم درمان تآمین اجتماعی استان خوزستان مقرر شده بود پلی کلینیک تخصصی در شهر مسجدسلیمان ایجاد شود که ضرورت دارد سایر دستگاهها از قبیل اداره مسکن و شهرسازی ، شهرداری ، فرمانداری و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در جهت واگذاری ۲۰۰۰ متر مربع زمین اقدام عاجل کنند و انشاءالله کلنگ این مجموعه درمانی در یکی از نقاط مرکزی شهر به زمین خواهد خورد .

۳- با پیگیری به عمل آمده از طریق استانداری مقرر شد جهت توسعه روستاها درصورت راه اندازی کسب و کار در یکی از نقاط روستایی اطراف شهر تا سقف ۲میلیارد تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد پرداخت خواهد شد .

۴-با هماهنگی به عمل آمده با اداره صنعت ، معدن و تجارت مسجدسلیمان مقرر شد به هرکدام از کارآفرینان علاوه بر پرداخت تسهیلات دولتی تا سقف یک هکتار زمین به نرخ دولتی در شهرک صنعتی مسجدسلیمان واگذار گردد .

امید است همه مسئولین شهری در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید ، اشتغال همه همت و تلاش خود را در جهت ایجاد اشتغال و افزایش رونق اقتصادی در شهر اولین ها مصروف سازند.

بیشتر بخوانید»  معرفی کاندیدای شاخص شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان 4-مهندس حمزه نجف پور
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اعتراض  درخصوص تورم  بیش از حد و افزایش بیکاری  با تخریب و ازبین بردن اماکن عمومی حل نخواهد شد
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت