امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۵۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

متاسفانه برخی از مسئولان و منتخبین بختیاری کشور بجای اینکه در کنارجنبش ۹۹ درصدی های پایتخت بختیاری یعنی مسجدسلیمان قرار بگیرند و به “جنبش مردم” بپیوندند، درصدد برآمده اند تا با القای حس ترس به استاندار از ابلاغ حکم شهردار جهادی و تحول خواه آ سید حمید حسن زاده جلوگیری کنند، ریشه های این خیانت تاریخی به کجا باز می گردد؟
اگر نخواهیم خود را به تعارفات ظاهری مسئولان محدود کنیم و به واسطه آنها فریفته شویم،باید گفت امروز “اصلاح طلب” ، “اصول گرا” دو طایفه سیاسی هستند، که مملکت را ملک طلق خویش کرده اند و مشارکت و رقابت سیاسی را تنها بازی بین خود تعریف نموده اند، شوربختانه در حوزه بختیاری هم همین قاعده حکفرماست.
نمایندگان بختیاری به اصطلاح اصلاح طلب یا اصول گرا، برخلاف قربان و صدقه رفتن ظاهری برای مردم، بهره مندی از رانت قدرت را هدف اصلی سیاست ورزی خود می دانند و حاضر نیستند که این دایره بسته، برخلاف فرمایشات رهبر معظم انقلاب، قانون اساسی، آرمان های انقلاب بر روی مشارکت همگان باز شود.
از طرف دیگر آنان می دانند به سبب کارنامه ضعیف شان، صندلی های وکالت شان را موریانه فقدان مقبولیت خورده است و با کوچکترین رقابت جدی صندلی قدرت آنان فرو خواهد ریخت.
ریشه ترس از شهردار حسن زاده را باید در همین جا جستجو کرد.

شهردار حسن زاده، برخلاف “نورسیدگان”سیاسی بختیاری، به سبب کارنامه عملی و حسن شهرت یک چهره ملی بختیاری خواهد بود و از هر حوزه بختیاری نشین که نامزد انتخابات شود، قطعا امکان پیروزی بالایی دارد.

او همچنین به سبب مشی مردمی، با حضور در هر بخش از جغرافیای سیاست، روابط قدرت و ثروت را به سود مردم تغییر خواهد داد.

بنابراین نورسیدگان سیاسی بختیاری که نه کارنامه درخشانی در برابر او دارند و نه میخواهند ملک طلق “پدرخوانده ها” به واسطه او به مردم واگذار شود، وحشت جمعی خود را نام تهدید امنیتی زده اند و در صدد توطئه علیه نام “سیاست مردمی”یعنی شهردار حسن زاده هستند.

در مقابل توطئه پدرخوانده های طایفه رانت خواری، بلافاصله باید پرسید “تهدید امنیتی برای چه کسی؟”

آیا نظام مقدس جمهوری اسلامی که سربلندی و ثباتش با شهادت و فداکاری جوانان بسیاری رقم خورده را آنقدر ضعیف پنداشته اید که یک شهردار-آن هم کسی که خودش فرزند این انقلاب و نظام است-بتواند آن را ناامن کند؟
آیا خدمت به مردم و بردن عمق استراتژیک نظام به قلب مردم تهدید امنیتی است یا حرکت جهادی برای سربلندی بیشتر مملکت؟
آیا خدمت به محرومان که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده، تهدید امنیتی است یا رانت خواری و‌ فامیل بازی عده ایی?

باری! الیگارشی رانت از مسجدسلیمان تا اهواز و بقیه جغرافیای دیگر بختیاری بسیج شده تا به جای دخالت مثبت در کار شهردار حسن زاده، در موفقیت او و مردم مسجدسلیمان کارشکنی کند.

قطعا اگر شهردار حسن زاده، در پست مدیریت شهری مسجدسلیمان قرار نگیرد، این نقطه ضعف در کنار مسئولان منتخب شهرستان به درستی از سوی مردم در آینده پاسخ داده خواهد شد و پتانسیل مدنی حمایت از شهردار حسن زاده، صندلی های موریانه خورده را در مسجدسلیمان فرو خواهد ریخت و صاحبانش را بازنشسته خواهد کرد، در بقیه جغرافیای بختیاری هم این زلزله تاثیر خود را خواهد گذاشت.

حمزه جهانگیری

بیشتر بخوانید»  کودکان کار در مسجدسلیمان ( به مناسبت روز جهانی منع کار کودکان ) | یوسف خدامرادی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اصولگرا اصلاح طلب دو طایفه سیاسی هستند که مملکت را ملک طلق خویش کرده اند / قطعا اگر شهردار حسن زاده، در پست مدیریت شهری مسجدسلیمان قرار نگیرد…
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

  1. سامان محمدی

    ما فقط آقای حسن زاده رو میخواهیم؛ به خواست مردم مسجدسلیمان توجه کنید

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت