امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۴۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان-امروز با حضور دکتر علی گلمرادی ودکتر کورش مودت فرماندار هندیجان و معاون مدیر کل ٱب و فاضلاب روستایی دکترساداتی و مهندس مهران فر ٱب و فاضلاب روستایی هندیجان که زیر نظر ٱب و فاضلاب ماهشهر بود مستقل گردید.
دکتر کورش مودت فرماندار هندیجان در این باره اضحار داشت : باتوجه به اینکه این اداره طی چندین سال زیر نظر ٱب و فاضلاب شهرستان ماهشهر بود با تلاش فراوان توانستیم این اداره را مستقل نماید تا بتوان به مشکلات ٱب و فاضلاب روستاههای هندیجان را حل نمائیم .
نماینده عالی دولت در ادامه عنوان کرد : هدف ما این است که بتوانیم بخشی از ادارات را که در هندیجان مستقر نیستند که در زیر نظر شهرستان ماهشهر قرار دارند را که از جمله اداره ثبت و اسناد و املاک که اهالی هندیجان برای خسارتهای امور ثبتی و املاکی می بایست به شهرستان ماهشهر مراجعه نمایند و با وجود خطرات جاده ای این اداره در ٱینده نزدیک استقرار خواهد یافت .
وی ادامه داد تلاش ما این است که بخشی از کمبودات شهرستان را در هندیجان را حل نماییم ، از قبیل موارد درمانی که اهالی هندیجان مجبور نباشند با وجود خطرات جاده ای به شهرهای همجوار و مرکز استان مراجعه نمایند .
ما به دنبال حل مشکلات شهروندان هندیجانی هستیم که خدمت به مردم را از اهداف دولت تدبیر امید و مسئولین شهرستان است.
وی به برخی مشکلات روستاههای هندیجان اشاره شد و گفت میتوان در بحث ٱب و فاضلاب روستایی با جدیت تمام به دنبال حل مشکل لوله های ٱب و فاضلاب روستاههای شهرستان و جذب اعتبار جهت ٱب روستایی که اختصاص یافته این مشکل را حل نمائیم .
در پایان از سوی فرماندار و نماینده مردم هندیجان در مجلس شورای اسلامی ٱقای منوچهر شکاری را به عنوان مسئول اداره ٱب و فاضلاب روستایی هندیجان معرفی شدندو از مدیر سازمان ٱب و فاضلاب شهرستان ماهشهر که با جدیت برای هندیجان در خصوص ٱب و فاضلاب روستایی تلاش نمودند تشکر کرد./ناصر حکیمی خبرنگار شهرستان هندیجان

بیشتر بخوانید»  محب/لزومی به تشکیل کمیته انضباطی برای بازی دانشگاه آزاد و امیدیه نیست
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان هندیجان مستقل شد
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت