امروز

دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۱:۳۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی اعلام کرد:

اختصاص بیش از ۲ هزار نفر سهمیه استخدامی به آموزش و پرورش خوزستان
به گزارش شبکه خبری خوزستان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در گفتگو با روابط عمومی از اختصاص ۱ هزار ۸۴۰ سهمیه استخدامی تربیت معلم و ۱ هزار سهمیه ماده ۲۸ به آموزش و پرورش خوزستان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل ازاداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی ظهر امروز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۹۸ در گفتگو با روابط عمومی اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته توسط مجموعه تعلیم و تربیت استان از سهمیه ۲۵ هزار نفری دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور بالغ بر ۱ هزار و ۸۴۰ سهمیه استخدامی به آموزش و پرورش خوزستان تعلق گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی ماده ۲۸ قانون خدمات کشوری، خاطرنشان کرد: سهمیه کشوری سال جاری آموزش و پرورش کشور که می بایست از طریق آزمون ماده ۲۸ جذب شوند بالغ بر ۱۲ هزار نفر است. از این تعداد سهمیه، ۱ هزار نفر به آموزش و پرورش خوزستان تعلق خواهد گرفت.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر لزوم توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان استان، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته مجوز راه اندازی دو پردیس جدید دانشگاه فرهنگیان در استان اخذ شده است و به زودی این دو پردیس در استان راه اندازی خواهد شد.

رفیعی در پایان یادآور شد: تلاش های گسترده ای برای رفع چالش کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان دز حال انجام است. ارتقای شاخص نیروی انسانی از اولویت های مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان است.

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اختصاص بیش از ۲ هزار نفر سهمیه استخدامی به آموزش و پرورش خوزستان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی