امروز

جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۸:۵۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

 

 

به گزارش شبکه خبری خوزستان ، پروژه عظیم بلوار دوم شهری از میدان دانشگاه تا بی بیان که به همت و تلاش شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان عصر امروز با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، علی عسکر ظاهری نماینده مردم در مجلس، علیرضا گوروئی فرماندار، شهام سلیمانی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر به همراه جمع کثیری از مسئولین محلی و دستگاه های اجرایی شهرستان آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی فاز اول پروژه بلوار دوم از میدان دانشگاه تا بی بیان صورت گرفت.

این پروژه که عظیم ترین پروژه شهری مسجدسلیمان محسوب می گردد با همت و تلاش شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهر مسجدسلیمان را از تک محوری خارج و به توسعه شهر کمک شایانی خواهد نمود.

شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان در حاشیه این مراسم اظهار داشت این پروژه که با همت اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیریهای فراوان و همراهی استاندار ، نماینده ، فرماندار امام جمعه محترم به ثمر نشست ، تشکر و قدردانی کرد.

شهردار مسجدسلیمان همچنین در خصوص عملیات اجرایی فاز اول پروژه بلوار دوم از میدان تا بی بیان اظهار داشت: این پروژه در اطراف شهر واقع شده ، در واقع کمک به رشد عرضی شهر و تمرکز زدایی از مرکز اصلی و جلوگیری از افزایش رشد طولی شهر می باشد.

وی با تشریح اعتبار پروژه بلوار دوم در سال جاری ادامه داد : اعتبار اولیه این پروژه ۶۰ میلیارد تومان برآورد گردیده ، و قرار بر این است طی سه یا چهار فاز به صورت ادواری هزینه فوق تزریق شود ، بودجه سال ۹۶ آن ۱۵ میلیارد تومان بوده ، که از این پانزده میلیارد تومان ، ما حدود پنج و نیم میلیارد تومان به صورت تخصیص دریافت نموده ایم که پروژه را در سال ۹۷ استارت بزنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیشتر بخوانید»  گزارش،تصویری راهپیمایی دانشجویان دانشگاه آزاد ،سما بندر ماهشهر
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی فاز اول پروژه بلوار دوم شهری از میدان دانشگاه تا بی بیان توسط شهرداری مسجدسلیمان + تصاویر
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت