امروز

سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۱:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

انتقاد عضو شورای شهر از وضعیف اسف بار مدارس شیبان

کامل نیسی عضو شورای شهر شیبان عنوان کرد: شیبان بعنوان پرجمعیت ترین شهر در شهرستان باوی است که حدودا ۲۹ مدرسه در مقاطع مختلف دارد و هم اکنون باتوجه به اینکه در آغاز سال تحصیلی جدید قرار داریم، مدارس شیبان بدون هیچ گونه تغییری نسبت به قبل نداشته و مدیریت شهرستان باوی علمکرد بسیارضعیفی در قبال این کاستی ها دارد و در حال حاضر توانایی رفع این مشکلات را ندارد.

کمبود وسایل سرمایشی و گرمایشی ، کمبود میز و نیمکت ، مدارس فرسوده ، نبود کارگاه و آزمایشگاه مجهز، سرویس بهداشتی نا مناسب که بعنوان مهمترین عوامل برای تحصیل دانش اموزان عنوان می شود در تمام مدارس شیبان دیده می شود و انتظار می رود مدیریت استان و شهرستان در قبال این کم لطفی ها پاسخگو باشد.

در حال حاضر باتوجه به این همه مشکل و عدم توانایی رفع مشکلات شاهد هستیم مردم شیبان فرزندان خود را برای ادامه تحصیل به اهواز منتقل می کنند و این نتیجه سو مدیریت است که در شیبان اتفاق افتاده و جا دارد بفکر راهکار مناسب باشیم.

کمبود معلم در بیشتر مدارس از سوی مدیران مدارس اعلام شده که ضمن انعکاس آن به مدیریت شهرستان و حتی استان صورت گرفته ولی تا کنون چاره ای برای حل این موضوع اتخاذ نشده این در حالی است که کلاس ها بیشتر از استاندارد موجود ظرفیت دانش آموز دارد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  آموزش و پرورش بفکر رفع مشکلات مدارس شیبان باشد!
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی