امروز

شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۱۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان: کارگران و کارفرمایان جهت احراز هویت خود باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنند

به گزارش شبکه خبری خوزستان غلامرضا آذری سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مسجدسلیمان در گفتگوی ویژه با خبرنگار ما اعلام کرد : کلیه کارفرمایان و کارگران محترم با توجه به راه اندازی و استقرار سامانه جامع روابط کار ارائه هر گونه خدمات الکترونیکی از تاریخ ۹۹/۱/۱ در حوزه روابط کار از جمله مراجع حل اختلاف ، بیمه بیکاری ، تعیین صلاحیت شرکتهای خدماتی و ایمنی و بررسی مشاغل سخت و زیان آور منوط به ثبت نام در سامانه می باشد لذا جهت ثبت نام به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهرستان مراجعه فرمائید.

آذری تشریح کرد : با توجه به راه اندازی این سامانه و لزوم ثبت نام کارگران و کارفرمایان مقتضی است با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام و گواهی مذکور را به این اداره ارسال نمایند.

 

 

وی در ادامه گفت : جهت سهولت کار جهت ثبت مشخصات کارگران هر شرکت و واحد لیست کارگران شاغل به پیوست رونوشت شناسنامه ، کارت ملی و شماره موبایل کارگران بصورت یکجا به دفاتر ارسال گردد تا جهت ثبت اطلاعات تسریع گردد.

آذری در پایان افزود : مدارک مورد نیاز کارفرمایان شامل نام شرکت ، مشخصات کامل مدیرعامل ، شناسه ملی ، شماره ثبت ، نوع فعالیت ، نوع مالکیت ، استان ثبت ، آگهی ثبتی روزنامه ، کدپستی و شماره ملی کارفرما می باشد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  آذری سرپرست اداره کار مسجدسلیمان : کارگران و کارفرمایان جهت احراز هویت خود باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنند
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی