امروز

یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۵:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

گروه استا‌ن‌ها- مدیر امور عشایر شهرستان “رامهرمز” گفت: به دلیل پراکندگی حوزه جغرافیایی و نداشتن منابع آب پایدار در رامهرمز عشایر نیازمند تامین آب شرب و غیر شرب هستند؛ اداره امور عشایر با ماشین آلات، آب مورد نیاز افراد و احشام آنها را تأمین می‌کند.

وحید نیکروان ، اظهار داشت‌: به‌علت بارندگی و تغییر محل عشایر، مسیرتردد عشایر ایل راه‌ها دچار تخریب و آب رفتگی شده و مشکلات فراوانی برای عشایر از جمله تاخیر در کوچ آنها بوجود می‌آید.

وی افزود: در راستای تسهیل کوچ عشایر، جاده‌های ارتباطی دارای فرسودگی با اعتبارات عمرانی و همکاری فرمانداری شهرستان تعمیر و مجددًا به چرخه کوچ برگشتند.

مدیر امور عشایر رامهرمز بیان کرد: به دلیل پراکندگی حوزه جغرافیایی و نداشتن منابع آب پایدار در شهرستان رامهرمز عشایر نیازمند تامین آب شرب و غیر شرب هستند. به دلیل گرمای بیش از حد و رعایت بهداشت، اداره امور عشایر با ماشین آلات، اقدام به آب‌رسانی به افراد و احشام می‌کنند.
وی با بیان اینکه عشایر سرمایه کشور هستند گفت: عشایر به دلیل ییلاق و قشلاق و تغییر حوزه‌ی چرای دام‌های خود با مشکلاتی مواجهه می‌شوند که این اداره با سرکشی و پیگیری مستمر مشکلات آنها در ییلاق و قشلاق سعی در به حداقل آوردن رنج ناشی از کوچ می شود.‌‌

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  آب موردنیاز عشایر “رامهرمز” با رعایت مسائل بهداشتی تأمین می‌شود
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی